Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej bielizny damskiej?

Bielizna damska jest bardzo ważnym elementem garderoby każdej kobiety. Musi być odpowiednio dobrana. Nie jest to tylko kwestia wyglądu, ale również zdrowia. Noszenie niewłaściwego biustonosza może negatywnie odbić się na piersiach, prowadzić do deformacji, różnych dolegliwości bólowych, a także chorób. Dlatego też trzeba z dużą uwagą podchodzić do tematu.

Co jest ważne przy wyborze właściwego rozmiaru majtek?

JAKA BIELIZNA DAMSKA BĘDZIE IDEALNA NA PREZENT?Istotnym elementem bielizny damskiej są majtki. Muszą być one przede wszystkim wygodne i zapewniać komfort użytkowniczce. Dziewczyna, która jest posiadaczką szerszych bioder, powinna wybierać figi z wyższym stanem. W tym przypadku doskonale sprawdzą się także produkty modelujące. Dzięki temu uda się skutecznie ukryć wyhodowane niedoskonałości figury. Modele tej części garderoby mogą sięgać talii lub być wyższe i sięgać praktycznie do samego biustu. Prezentowane produkty będą bardzo dobrym pomysłem, gdy kobieta wybiera się na spotkanie w dopasowanej sukience, czy spodniach jeansowych. Najistotniejszą kwestią, która dotyczy wyboru majtek, jest to, żeby nie wybierać wyrobów zbyt małych. Takie postępowanie doprowadzi do tego, że bielizna damska będzie odznaczać się pod wskazanym strojem. Co więcej, ma to ważne znaczenie dla okolic intymnych kobiety. Za mała bielizna damska może podrażniać te strefy. Najlepszym sposobem, którym należy się kierować przy zakupie fig, czy bokserek jest wybór rozmiaru zgodne z tym, który kupujemy w przypadku innych elementów garderoby. Gdy pragniemy odkryć idealny rozmiar tego rodzaju bielizny damskiej, należy zmierzyć obwód w najwęższym miejscu. Ponadto, miara krawiecka musi być dość luźno trzymana. Bez wątpienia nie może wrzynać się w skórę. W tym celu trzeba także dokonać pomiaru obwodu bioder w najszerszej lokalizacji. Znając te wyniki trzeba porównać je z tymi, które dostępne są w tabeli rozmiarów. Pomoże nam to odczytać rozmiar majtek, który będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.

Co jest ważne przy wyborze najlepszego rozmiaru biustonosza?

Wybierając idealny stanik, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę trzy komponenty, a mianowicie obwód pod biustem, a także obwód piersi, no i oczywiście fason. W celu dokonania stosownych pomiarów należy przyjąć postawę wyprostowaną. Oczywiście do tego działania wykorzystuje się miarę krawiecką. W pierwszej kolejności mierzymy długość, prowadząc miarę pod piersiami. Narzędzie należy trzymać ciasno, ale nie za bardzo. Trzeba sobie zapewnić swobodę w oddychaniu. Uzyskany wynik należy zaokrąglić w górę albo w dół, w zależności od tego, której wielokrotności liczby pięć, wartość się znajduje. Przy wyborze tego rodzaju bielizny damskiej potrzebny jest jeszcze rozmiar miseczki. W tym celu należy zmierzyć obwód biustu. Miara musi być trzymana luźno, żeby nie przyczynić się do ściskania piersi. Do realizacji tego zadania komponent musimy przyłożyć do najszerszego miejsca biustu. Co więcej, koniecznie trzeba się upewnić, czy przyrząd do mierzenia przebiega w tej samej wysokości przez piersi oraz przez plecy. Dokonanie stosownych pomiarów powinno kierować kroki kobiety do odczytania informacji zawartych w tabeli rozmiarów. W sytuacji, gdy obwód pod biustem kształtuje się na poziomie 85 centymetrów, natomiast w biuście 102 centymetry to idealną bielizną damską będzie biustonosz w rozmiarze 85C.producent-majtek

Zobacz koniecznie:

Na co trzeba jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze dobrego stanika?

Bielizna damska to nie tylko właściwy rozmiar stanika. Ta część garderoby damskiej powinna być zapięta na pierwszy rząd haftek (najbardziej zewnętrzny). Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas użytkowania stanik ulega rozciągnięciu. Takie działanie pozwoli na zwężenie bielizny, gdy zacznie delikatnie się rozszerzać. W przypadku, gdy element przesuwa siew górę na plecach, stanowi to ważną informację, że prawdopodobnie jest za duży. Wówczas trzeba zdecydować się na większą miseczkę bądź mniejszy rozmiar pod biustem. Ważnym elementem przy wyborze bielizny damskiej jest układ ramiączek. Powinny być one równoległe do siebie bądź delikatnie przebiegać w formie litery V. Wskazane komponenty nie mogą wrzynać się w ramiona. Może to stanowić informacje o tym, że bielizna jest za duża pod biustem i nie potrafi unieść ciężaru piersi. Nie zapominamy również o miseczce. Musi ona obejmować biust. Co więcej, nie może wrzynać się w skórę. Ponadto, piersi muszą całe mieścić się w miseczce. Biust nie może wylewać się po bokach. Określoną zasadą kierujemy się także w przypadku stanika push-up. W tym celu trzeba pochylić się do przodu, podnieść i potrząsnąć piersiami w miseczce. Trzeba również wyrównać boki. Mostek stanika musi przylegać do ciała. Gdy między klatką piersiową a mostkiem biustonosza dostrzega się przerwę, to prawdopodobnie ten rodzaj bielizny damskiej jest za mały. W tej sytuacji trzeba przymierzyć większą miseczkę z takim samym obwodem pod biustem. Odpowiednia bielizna damska zapewni każdej kobiecie wygodę i komfort. Co więcej, sprawia, że kobieta czuje się i wygląda atrakcyjnie. Dlatego też wybór odpowiedniego biustonosza i majtek to bardzo istotna kwestia. Nie należy do tego podchodzić lekceważąco. Tym bardziej że jest to także związane z aspektem zdrowotnym.