Wynajem busów na wesele

To twój wielki dzień. Wszyscy są już w kościele. Jesteś ty, twoja rodzina, jego rodzina jest … ale gdzie jest pan młody? Jakby tego ranka nie było wystarczająco dużo chaosu, a druhny nie pojawiły się zbyt późno. To na dodatek najważniejszego w tym dniu mężczyzny jeszcze nie ma. Wiesz, że zna drogę do kościoła, bo wczoraj był na próbie. Pewnie znów nawalił ten jego rzęch, na który się tak upierał!

Planowanie ślubu jest przytłaczające, skomplikowane i pełne ważniejszych szczegółów, niż kształtne płatki kwiatów w twoim bukiecie.

Musisz myśleć o wszystkim i przewidywać najróżniejsze problemy. Mieć plan A, B i C. Do rzeczy, o których myśli sie najmniej, podczas przygotowywania ślubu i wesela, należy transport. Dlatego też podczas planowania wesela warto pomyśleć o:

– ilości gości jaką chcecie przewieźć- wynajem busów 9 osobowych szczecin przy małej liczbie osób jest bardzo dobrą propozycją

– jaka odległość dzieli hotel czy miejsce wesela od kościoła

– w jaki sposób najbezpieczniej przetransportować waszych gości na miejsce weselnej zabawy

Aby ułatwić sobie życie najlepiej zdecydować sie na wynajem busów. Najważniejsze w tym dniu jest to, abyście wy i wasi goście bezpiecznie i komfortowo przemieszczali się na miejsca uroczystości.

Nie wiesz, jak to zrobić? Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących wynajmu busów na wesele.

1) Wynajęcie autobusu na wesele wcześniej

Po ustaleniu daty ślubu, lokalizacji uroczystości i odbioru oraz liczby przewożonych gości, nadszedł czas, aby zarezerwować transport.

Rezerwacja z wyprzedzeniem jest szczególnie ważna, jeśli planujesz ślub i wesele w szczycie sezonu ślubnego, który zwykle trwa od kwietnia do czerwca.

Jeśli znacie dokładną datę ślub oraz liczbę gości, warto zarezerwować busy z wyprzedzeniem. Często sie zdarza, że nawet na rok przed planowanym terminem uroczystości, terminy wynajmu busów są zajęte.  Jeśli jednak nadal czekacie na potwierdzenie liczby gości, to pamiętaj, aby zrobić rezerwacje transportu pięć do siedmiu miesięcy przed wielkim dniem. . Zapewni to mnóstwo czasu firmie oferującej wynajem busów, którzy będą współpracować z Tobą i / lub Twoim organizatorem ślubu, aby upewnić się, że wszystkie aspekty i szczegóły dotyczące Twoich potrzeb transportowych będą brane pod uwagę w wielkim dniu.

2) Pomyślcie o swoim transporcie

Skoro wasi goście będą przemieszczać się busami(szczecin busy wynajem https://www.readyrent.pl/wynajem-busow-szczecin.html), to może fajnym pomysłem będzie, abyście wy także przyjechali do kościoła busem. Przedyskutujcie wraz z przyszłym mężem dekoracje, jakie mogły by zdobić waszego busa i zlećcie jego udekorowanie firmie, która dla was organizuje wynajem busów. Jednak pamiętajcie, że kwestia dekoracji środków transportowych nie jest tak istotna, jak to co będziecie sobie przysięgać. Warto więc z humorem podejść do dekoracji i skupić się na najważniejszym.

Sprawdź koniecznie:

 

3) zostawcie trochę miejsca

Podczas rezerwacji warto pamiętać, aby w wynajętych busach zostawić odpowiednio dużo przestrzeni. Nie warto ciasno upychać gości w środkach transportowych. Przecież chcesz, żeby czuli sie dobrze i w komfortowych warunkach dotarli na ślub. Warto o tym pomyśleć podczas rezerwacji, niż potem w tym najpiękniejszym dniu, wysłuchiwać skarg rozżalonych gości.

4 ) Rachunek kosztów transportu

Po ustaleniu potrzeb związanych z transportem weselnym, nie myślcie już o kosztach.

Firmy oferujące wynajem busów zwykle ustalają minimalny, trzygodzinny limit wynajmu busów na wesele. Obliczcie czas od której do której będziecie potrzebować transportu, aby sprawdzić, czy warto płacić za taryfę postojową.

Cena wynajmowanego pojazdu może się znacznie różnić w zależności od tego, jakie busy wynajmiecie. Pamiętajcie także, że podczas rezerwowania busów na wesele, będziecie musieli prawdopodobnie zapłacić jakąś kwotę jako zaliczkę.

Aby uzyskać najlepszą cenę, poświęć czas na zakupy i dowiedz się, jakie oferują dodatkowe usługi wynajmu, takie jak usługi odbioru i odkładania.

5) Bukiet porad

Najlepszym sposobem, aby zapewnić, że transport weselny będzie zorganizowany tak jak chcesz i że nie będzie nieprzyjemnych niespodzianek w dniu ślubu, jest osobiste przekazanie swoich oczekiwań. Warto  poświęcić czas na osobiste spotkanie z kierownikiem firmy wynajmującej busy i poświęcić kilka minut na dokładne obejrzenie oferowanych pojazdów.

Gdy wiesz już jaki rodzaj busów chcesz wynająć, aby w umowie zawrzeć:

  • Datę, godzinę i lokalizacja punktów z których będą odbierani goście
  • Typ i liczba pojazdów
  • Dokładne godziny, w których wynajęty będzie każdy pojazd
  • Udogodnienia dostarczane w każdym pojeździe
  • Całkowity koszt obejmujący koszty paliwa i przebieg
  • Opłaty za nadgodziny
  • Kwota zaliczki
  • Zasady anulowania i zwrotu kosztów

Nie bój się przeglądać drobnego druku!

Kiedy rozmawiasz z firmą wynajmującą busy, zapytaj ich o bufor po ceremonii, na wypadek, gdyby ceremonia zakończyła się później. Ponadto, jeśli korzystasz z transferu dla swoich gości, upewnij się, że istnieje opcja dla starszych gości, którzy mogą chcieć wrócić do domu wcześniej niż reszta gości. Aha, i nie zapomnij przekazać kierowcy mapy jak dotrzeć  na miejsce!